Informace společnosti

Všechní ceny jsou uvedené včetně DPH, právních a realitních služeb. Ceny nejsou součástí poplatků za podání návrhu do katastru nemovitosti a jiných poplatků, které mohou vzniknout v průběhu změny vlastníka. V případě využití právních služeb třetí strany ze strany kupujícího, vzniklé náklady za právnické služby jsou na straně kupujícího   .

Podle novely zákona o hospodaření energií (c. 406/2000 Sb.) od roku 2013, všechní nemovitostí na naších webových strankach, u kterých není popsaný průkaz energetické náročnosti budov, jsou automatické přířazené ke skupině G – Mimořádně nehospodárná
V případě, že nemovitost je ve vlastnictví právnické osoby, tak nemovitost je možné koupit jak společně s právnickou osobou (v tomto případě kupní cena se může snížit a převod vlastnictví je rychlejší), nebo také i bez právnické osoby.
V případě jakýkoliv dotazu, které u Vás mohou vzniknou, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme na všechní otázky a to do 24 hodin.
Děkují, že jste navštívili naší webové stránky a prohlédli aktuální nabídku nemovitostí. Věříme, že u nás najdete vyhledávanou Vámi nemovitost za optimální cenu.
Andrey Kroo, Kroo, s.r.o
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc a vyjednáme nejlepší cenu za Vámi zvolenou nemovitost
Andrey Kroo, Kroo, s.r.o