[rev_slider Avada_Page_Slider]

O nás

Společnost Kroo s.r.o začala provozovat svou činnost v roce 2001 v Českých Budějovicích, a to v oblastí služeb pro rusky mluvící cizince.  Dnes se společnost specializuje na realizaci developerských projektů po celém Jihočeském kraji.

Kroo s.r.o  pomohla v registraci více než 150 firm, realizovala kolem 30 investičních projektů, od rekonstrukcí bývalého pivovaru v Černé v Pošumaví do výstavby projektu “Ruská vesnice” v Římově u Českých Budějovic.

Rádi Vám pomůžeme najít a vytvořit bydlení podle Vašeho přání a to s pomocí moderních technologií a vizualizací projektů. Dále řešíme financování, kde pro Vás najdeme nejlepší řešení přes naše partnerské banky. Nabízíme Vám pomoc při převodech peněz do  ciziny, sjednáme jakýkoliv typ pojištění, provádíme překlady do cizích jazyků, pomůžem s realizací mezinárodních obchodních projektů s se zeměmi bývalého SSSR. Jsme hrdí na výsledky našeho 15-letého úspěšného podnikání v našem regionu.

Naší hlavní prioritou je poskytnout naším zákazníkům individuální a kvalitní služby, které budou zlepšovat kvalitu a krásu jihočeských měst.

Budeme se těšit na budoucí spolupráci s Vámi!

Náš tým

Ing. Andrey Kroo
Ing. Andrey Kroojednatel
Světlana Kroo
Světlana Kroojednatel
Michail Kroo
Michail Kroomanager

Naší partneří